top of page
Teledyski i filmy reklamowe

Teledyski

Chcesz zostać gwiazdą muzyki?

Świetnie się składa! W dzisiejszych czasach ukazanie światu swojej twórczości jeszcze nigdy nie było tak łatwe. Już stosunkowo niewielkim nakładem jesteś w stanie dotrzeć do wielkiej rzeszy odbiorców. Dzięki portalom Youtube czy Vevo możesz uzyskać tysiące odsłon swojego utworu, jeszcze dekadę temu było to nie do pomyślenia.

Zagraj innym na emocjach i skontaktuj się z nami telefonicznie,  pocztą  elektroniczną  lub  na  Facebooku.  Chętnie wysłuchamy Twoich potrzeb bo zadowolenie klienta poprzez realizację jego pomysłów jest dla nas priorytetem. Jeśli nie masz sprecyzowanych preferencji możesz być pewny, że specjalnie dla Ciebie zaprezentujemy także naszą wizję teledysku, tak by efekt końcowy spełniał Twoje oczekiwania. Skontaktuj się z nami, spotkajmy się i porozmawiajmy o Twojej wizji.

Jak przygotować się do rozmowy o teledysku?

Przygotuj się na to, że podczas spotkania, rozmowy telefonicznej czy konwersacji mailowej zapytamy Cię o kilka bardzo istotnych szczegółów. Pytania będą dotyczyły:

  • szczegółów dotyczących stylistyki utworu (prześlij nam plik .mp3)

  • szeroko pojętej stylistyki wizualnej (czy klip ma mieć nowoczesny a może staroświecki charakter)

  • lokalizacji planu zdjęciowego (czy ma to być wnętrze budynku, plener czy studio)

  • elementów graficznych

Odpowiedzi na powyższe pytania dadzą nam ogólny zarys Twoich preferencji i będą stanowić punkt wyjściowy do przygotowania spersonalizowanej oferty.

bottom of page