top of page
Inspekcje budowlane z powietrza

Inspekcje, monitoring i inne

Inwentaryzacje, inspekcje techniczne, monitoring

5a Media wykonuje także zadania polegające na inspekcji obiektów znajdujących się na wysokościach (m. in. dachy budynków) oraz takich, do których dostęp jest utrudniony. Oferujemy także rejestrację postępów budowy, wzrostu płodów rolnych, monitoring drzewostanu na terenach leśnych. Operacje z zastosowaniem urządzeń takich jak drony znacznie obniżają koszty a przede wszystkim skracają czas inspekcji lub monitoringu. Zapisane ujęcia z powietrza mogą być poddane wielokrotnej analizie.

Jeśli znajdujesz inne zastosowanie dronów, które pomoże Ci rozwinąć lub kontrolować Twoją działalność skontaktuj się z nami a wypracujemy warunki współpracy.

Jak przygotować się do inspekcji?

  • poinformuj nas szczegółowo które fragmenty budynku (dachu, ścian) podlegają wideo inspekcji

  • poinformuj nas na jakich zagrożeń możemy spodziewać się podczas wykonywania operacji dronem (wystające poza obrys budynku elementy konstrukcji)

  • jeśli nie jesteś właścicielem budynku/posesji a jedynie wykonawcą prac budowlanych/remontowych poinformuj właściciela/zarządcę/ochronę o zaplanowanej operacji z użyciem drona

  • uzbrój się w cierpliwość - przeprowadzenie szczegółowej inspekcji może potrwać nawet kilka godzin

  • przygotuj wystarczającą ilość wolnego miejsca na dysku twardym komputera/dysku zewnętrzym, na który zgrane zostaną pliki wideo (w zależności od ilości zarejestrowanego materiału może to być nawet kilkaset gigabajtów danych)

Przykładowe realizacje wideo inspekcji

bottom of page